Klocki Meli Basic Travel Box 250 Elementów

Zestaw Klocków Meli BASIC 250 elementów w skrzynce Seria MELI TRAVEL BOX powstała po to, by towarzyszyć Twojemu dziecku w podróży! Mobilne i poręczne opakowanie to odpowiedź na miarę wyzwania jakim jest podróżowanie z dziećmi. Seria MELI TRAVEL BOX gwarantuje mądrą i rozwijającą zabawę genialnymi...

62.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw Klocków Meli BASIC 250 elementów w skrzynce
Seria MELI TRAVEL BOX powstała po to, by towarzyszyć Twojemu dziecku w podróży! Mobilne i poręczne opakowanie to odpowiedź na miarę wyzwania jakim jest podróżowanie z dziećmi.
Seria MELI TRAVEL BOX gwarantuje mądrą i rozwijającą zabawę genialnymi klockami, które pomogą odkryć i doskonalić konstruktorskie zdolności Twojego dziecka. Elastyczne i przyjemne w dotyku elementy kształtem przypominające puzzle, przeniosą malucha w świat nieograniczonej dziecięcej wyobraźni. Płaskie elementy w przyjaznych i miłych dla oka barwach z łatwością można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych ząbków umożliwiających budowanie płaskich oraz trójwymiarowych form.
Zastanawiasz się jak zapewnić dzieciom dobrą zabawę, a jednocześnie utrzymać ład i porządek na kampingu czy w hotelu? Dzięki specjalnie zaprojektowanej poręcznej walizeczce ulubiona zabawka może podróżować z Wami zawsze kompletna i bezpieczna. Pudełko z klockami możecie zabrać na plażę, na piknik w górach, czy na krótką wizytę u znajomych.
Wymiary opakowania: 15 x 13 x 10,5 cm
Wiek: 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klocki Meli Basic Travel Box 250 Elementów

  • Producent: Meli
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902431290447
  • EAN: 5902431290447