Kolorowanka z tatuażami. Kosmos

ASTROtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
6,04 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

ASTROtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Za treścią książeczki "Kolorowanka z tatuażami. Kosmos" stoi Wydawnictwo Skrzat.

Podaruj maluchowi książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Kosmos". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Z tą książeczką Twoje dziecko zanurzy się w fascynującym świecie gwiazd i planet, pozna tajemnice kosmosu i zobaczy jakie cuda skrywa wszechświat.

Chcąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka.

Pozycja "Kolorowanka z tatuażami. Kosmos" została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.