Kolorowanka z tatuażami. Zwierzaki

FUTRZAKtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
4,42 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,38 zł

Opis

FUTRZAKtattoo – twój pierwszy tatuaż 
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Wydawnictwo Skrzat jest autorem książki "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzaki".

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzaki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać nastrój.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

"Kolorowanka z tatuażami. Zwierzaki" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz też inne pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.