Kolorowanka z tatuażami. Małe dinozaury

DINOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
6,09 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,43 zł

Opis

DINOtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Za treścią tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Małe dinozaury" stoi Wydawnictwo Skrzat.

Podaruj dziecku książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Małe dinozaury". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawić samopoczucie.

Czy Twoje dziecko fascynują dinozaury? "Kolorowanka z tatuażami. Małe dinozaury" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Malowanki dla dzieci w wieku 3-8 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Publikacja Kolorowanka z tatuażami. Małe dinozaury została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.