Kolorowanka z tatuażami. Owady

OWADOKtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).
6,06 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

OWADOKtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!
W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).

Autorem tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Owady" jest Wydawnictwo Skrzat.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Kolorowanka z tatuażami. Owady". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać nastrój.

Przedszkolaki w wieku 3-8 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Publikacja Kolorowanka z tatuażami. Owady została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.