Kolorowy świat zwierzątek. Kotek

Z tymi uroczymi książeczkami dziecko nie tylko będzie się dobrze bawić, ale również pozna wiele zwierzątek. Dzięki dołączonym naklejkom rozwinie swoje zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową
11,13 * 13,45 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,11 zł

Opis

Z tymi uroczymi książeczkami dziecko nie tylko będzie się dobrze bawić, ale również pozna wiele zwierzątek. Dzięki dołączonym naklejkom rozwinie swoje zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową

Książeczka "Kolorowy świat zwierzątek. Kotek" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Znasz przedszkolaka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować do torby dziecka.

Pozycja Kolorowy świat zwierzątek. Kotek została opublikowana przez Wydawnictwo Jawi. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.