Radiowóz. Poznajemy pojazdy

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,00 zł

Opis


Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

Autorem historyjki "Radiowóz. Poznajemy pojazdy" jest Jędraszek Izabela.

Książka pt. "Radiowóz. Poznajemy pojazdy" została umieszczona w sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat motoryzacji!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź także następne części z serii "Poznajemy pojazdy".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Radiowóz. Poznajemy pojazdy" została wydana przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.