Pociąg. Poznajemy pojazdy

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,06 zł

Opis


Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

Jędraszek Izabela to autor książki "Pociąg. Poznajemy pojazdy".

Książeczka pt. "Pociąg. Poznajemy pojazdy" została przypisana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich opowieści to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź też inne bajki z serii "Poznajemy pojazdy".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Pociąg. Poznajemy pojazdy" opublikowało Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.