Kreatywny maluch. Numbers - Cyfry

Seria dwujęzycznych książeczek kartonowych dla dzieci idealna do nauki języka angielskiego zarówno w szkole jak i w domu. Barwne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że maluch bardzo szybko nauczy się nowych słówek i będzie z nich sprawnie korzystał.Raz, dwa, trzy, po angielsku mówisz Ty!
6,86 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,04 zł

Opis

Seria dwujęzycznych książeczek kartonowych dla dzieci idealna do nauki języka angielskiego zarówno w szkole jak i w domu. Barwne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że maluch bardzo szybko nauczy się nowych słówek i będzie z nich sprawnie korzystał.
Raz, dwa, trzy, po angielsku mówisz Ty!

Tytuł "Kreatywny maluch. Numbers - Cyfry" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Kreatywny maluch. Numbers - Cyfry" to świetna pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta uatrakcyjnia kilkulatkom naukę obcego języka, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jest to krótka lektura - jej długość to 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Kreatywny maluch. Numbers - Cyfry" udostępniło Wydawnictwo Arystoteles. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.