Królewna Lenka ma zmartwienie

Tup, tup, tup – królewna Lenka uciekła z pałacu! Postanowiła schować się w Dziczy, w Której Mieszka Smok, by porozmyślać nad swoim wielkim zmartwieniem i zdecydować, czy cieszyć się, że będzie miała braciszka, czy też nie… Dzięki tej historii uwierzycie, że młodsze rodzeństwo wcale nie jest takie...
7,15 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,97 zł

Opis

Tup, tup, tup – królewna Lenka uciekła z pałacu! Postanowiła schować się w Dziczy, w Której Mieszka Smok, by porozmyślać nad swoim wielkim zmartwieniem i zdecydować, czy cieszyć się, że będzie miała braciszka, czy też nie…

Dzięki tej historii uwierzycie, że młodsze rodzeństwo wcale nie jest takie złe i można z nim robić mnóstwo ciekawych rzeczy!

Aneta Krella-Moch – znana ilustratorka książek dla dzieci. Jako pisarka debiutuje serią pełnych humoru historii z życia rezolutnej królewny.
Prywatnie mama Wiktora i Artura.

Odwiedź stronę Królewny Lenki

Aneta Krella-Moch to autor historii "Królewna Lenka ma zmartwienie".

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Królewna Lenka ma zmartwienie". Krótka forma to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź też kolejne bajki z cyklu "Królewna lenka".

Jest to bardzo krótka książka - ma 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Królewna Lenka ma zmartwienie" została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.