Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego

Tup, tup, tup… Czy Pan Ciekawski potrafi tupać? Wiadomo o nim tylko tyle, że jest malutki, nie gryzie, uwielbia sałatę i… nie jest zbyt rozmowny. Jak rezolutna Lenka poradziła sobie z opieką nad nowym przyjacielem i czy pomaganie jest łatwą sztuką – tego wszystkiego dowiecie się z nowej książeczki...
8,09 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,97 zł

Opis

Tup, tup, tup… Czy Pan Ciekawski potrafi tupać? Wiadomo o nim tylko tyle, że jest malutki, nie gryzie, uwielbia sałatę i… nie jest zbyt rozmowny.

Jak rezolutna Lenka poradziła sobie z opieką nad nowym przyjacielem i czy pomaganie jest łatwą sztuką – tego wszystkiego dowiecie się z nowej książeczki o królewnie Lence!

Odwiedź stronę Królewny Lenki

Aneta Krella-Moch jest autorem tytułu "Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego".

"Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-5 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź również pozostałe bajki z cyklu "Królewna lenka".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 36 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.