Akademia 4-latka

Witaj w progach Akademii 4-latka  Znajdź ukryte kotki, dorysuj kropeczki biedronce i zaprowadź alpakę do koleżanek. Baw się i rozwijaj Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość,...
3,54 * 4,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,54 zł

Opis

Witaj w progach Akademii 4-latka 

Znajdź ukryte kotki, dorysuj kropeczki biedronce i zaprowadź alpakę do koleżanek. Baw się i rozwijaj

Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia oraz orientację w przestrzeni. Łączenie elementów, rysowanie i kolorowanie pomogą doskonalić sprawność manualną. Ciekawe ilustracje przyciągną uwagę, by uwrażliwić na szczegóły, kształty i wielkości.

  • PRZYJAZNE ZADANIA
  • UROCZE OBRAZKI 
  • PORĘCZNY FORMAT

Autorem książeczki "Akademia 4-latka" jest Anna Horosin.

"Akademia 4-latka" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Akademia 4-latka" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.