Uczymy się czytać i pisać

Uczymy się czytać i pisać to kolejna część z naszej bestsellerowej serii. Tradycyjnie przy przygotowaniu książeczki pracowali najlepsi nauczyciele i metodycy nauczania początkowego i jest ona całkowicie zgodna z programem nauczania. Jest to jedyna książeczka, która uczy jednocześnie czytać i pisać...
4,72 * 5,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,84 zł

Opis

Uczymy się czytać i pisać to kolejna część z naszej bestsellerowej serii.

Tradycyjnie przy przygotowaniu książeczki pracowali najlepsi nauczyciele i metodycy nauczania początkowego i jest ona całkowicie zgodna z programem nauczania.

Jest to jedyna książeczka, która uczy jednocześnie czytać i pisać - to absolutna nowość na rynku wydawniczym! Wielkość i kształt liter, liniatura, kolejność prezentowania kolejnych liter są dokładnie takie, jak w szkole. W książce pokazany jest precyzyjnie sposób pisania każdej litery, zostawiono dużo miejsca do samodzielnego ćwiczenia. Dodatkowym atutem są zadania ćwiczące czytanie ze zrozumieniem. Ponadto oprócz nauczania książeczka też bawi, gdyż przy każdej literce są ciekawe zadania, labirynty, rebusy, zagadki. Pracę umilą kolorowe naklejki wielokrotnego użytku!

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018
 

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Uczymy się czytać i pisać"?
Autorem książki jest Renata Pitala.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Uczymy się czytać i pisać została wydana przez Wydawnictwo Greg.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Uczymy się czytać i pisać"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej UCZYMY SIĘ.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
64: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Uczymy się czytać i pisać

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również