Kobieta niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu

Kobieta Niezależna to czwarte wydanie bestsellera, który pomoże Ci uwierzyć w swoje możliwości, zmieni Twój paradygmat myślenia o finansach, pomoże Ci osiągnąć niezależność finansową i mentalną, być może otworzyć biznes lub napisać książkę! To 320 stron konkretnej treści wraz z ćwiczeniami i...
34,57 * 51,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,85 zł

Opis

Kobieta Niezależna to czwarte wydanie bestsellera, który pomoże Ci uwierzyć w swoje możliwości, zmieni Twój paradygmat myślenia o finansach, pomoże Ci osiągnąć niezależność finansową i mentalną, być może otworzyć biznes lub napisać książkę!

To 320 stron konkretnej treści wraz z ćwiczeniami i wywiadami z kobietami, które bardzo mocno postawiły na swoją mentalną i finansową niezależność.

Kasia napisała opinię o książce (w sklepie u autorki), która brzmi: Jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam. Bardzo fajna, lekka, wciągająca. Jak dla mnie to powinna być obowiązkowa lektura dla każdej kobiety. Ukazuje jakich błędów należy się ustrzec, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. I jeszcze jedna istotna kwestia nie jest to książka feministyczna „ja kobieta skała zniosę i podołam wszystkiemu”, ale książka o tym, że każda kobieta powinna wziąć życie w swoje ręce i nie oglądać się na innych licząc na cud.

Zastanów się, ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć, że nie możesz osiągnąć sukcesu?

Ile razy wydawało Ci się, że nie jesteś wystarczająco mądra, odważna, atrakcyjna, przebojowa, aby wejść na szczyt?

Ile razy pomyślałaś, że bogactwo, sukcesy, awanse są dla kogoś innego, ale nie dla Ciebie? Jeśli chociaż raz przeszło Ci to przez myśl i stanęło na drodze do spełnienia marzeń i celów… Jeśli spowodowało, że nie odważyłaś się zrobić kolejnego kroku to…

OBUDŹ SIĘ!

PORZUĆ TE CHOLERNE WYMÓWKI!

ZACZNIJ O SIEBIE DBAĆ !

Zapamiętaj, że w życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać!

Kobietę Niezależną napisała autorka licznych bestsellerów – Kamila Rowińska.

Kiedy stawiała swoje pierwsze kroki w biznesie, była przeciętną dziewczyną, pełną obaw i kompleksów. Pochodziła z rodziny, w której nikt nie wchodził na biznesowe szczyty. Zaczynała swoją karierę bez pieniędzy i wsparcia rodziców. Jedyne co miała, to marzenia o tym, aby wieść lepsze życie i być stabilną finansowo.

TY TAK SAMO MOŻESZ ZDOBYĆ SWÓJ SZCZYT!

NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA, W KTÓRYM TERAZ SIĘ ZNAJDUJESZ.

MOŻESZ OSIĄGAĆ SWOJE CELE!

JEDEN PO DRUGIM.

Potrafisz sobie wyobrazić to, jak się będziesz wtedy czuła?

Jak zmieni się Twoje życie, gdy osiągniesz stabilizację finansową i przestaniesz żyć „od pierwszego do ostatniego”?

Pomyśl, jakie uczucia będą Ci towarzyszyć, gdy dzięki pewności siebie będziesz się czuć swobodnie w każdym towarzystwie?

Ile osiągniesz, gdy Twoja odwaga, będzie wspierała każde Twoje przedsięwzięcie? Gdy odważysz się sięgać po to, czego naprawdę pragniesz od życia?

  PRZESTAŃ UCIEKAĆ OD SPRAW, KTÓRE WYDAJĄ SIĘ TRUDNE!

STAW IM CZOŁA!

POSZERZ SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU.

PRZESTAŃ OGLĄDAĆ SIĘ NA INNYCH.

ROZWIJAJ SIĘ! OCZEKUJ WYGRANEJ!

Od pierwszego wydania książki, od 2013 roku zrobiły tak tysiące kobiet. Najlepszych opinii i komentarzy na jej temat są setki. Jeden z nich:

Ta książka to jednym słowem petarda!!

Przeczytałam w jedna noc, bo nie mogłam się od niej oderwać. Wskazówki jakich udziela Kamila są bardzo trafne, myślę, że w wieku KAŻDEJ KOBIETY niezależnie od wieku. Myślę, że każda z nas powinna zaopiekować się swoją przyszłością. Jest to książka, dzięki której można sobie uświadomić w jak głupi i stereotypowy sposób postępujemy każdego dnia. Można sobie odblokować głowę i poszerzyć horyzonty. Ta książka zwiększa apetyt na prawdziwe życie brane pełnymi garściami z wszystkimi jego pozytywnymi i negatywnymi aspektami! Najważniejsze lekcje jakie dzięki tej książce uzyskałam to przede wszystkim, że wszystkie bariery jakie mamy są tylko i wyłącznie w głowie!! Natomiast druga istotna kwestia jest odczarowanie mojego spojrzenia na finanse! :)

Z całego serca dziękuje za mądrość płynąca z tej jakże wartościowej książki.

Ty też daj sobie szansę i przeczytaj Kobietę Niezależną. Zobaczysz, że pochłoniesz ją już po pierwszych kilku kartkach! Koniecznie zastosuj wskazówki w działaniu. W książce zostały zawarte ćwiczenia, które pomogą Ci obalić często powtarzane mity, wyznaczyć kierunek i co najważniejsze odpalić działanie.

Zaufaj autorce i pozwól poprowadzić się w nich do miejsc, których istnienia nie podejrzewasz. Zrób to, co trzeba i zacznij wreszcie żyć życiem, na które naprawdę zasługujesz!

Zobacz, czego dowiesz się z książki?
 

 1. Jakie są największe mity dotyczące pieniędzy i jak wpływają na Ciebie?
 2. Jak skutecznie pogodzić role mamy, żony i businesswoman?
 3. W jaki sposób zarządzać budżetem domowym?
 4. Jak uczyć dzieci dyscypliny finansowej?
 5. Co zmienić w komunikacji, aby być traktowaną lepiej?
 6. W jaki sposób skutecznie zadbać o swoje kompetencje?
 7. Jak jeszcze lepiej zarządzać sobą w czasie?
 8. Jak podzielić obowiązki domowe?

Ponadto, w najnowszym wydaniu Kobiety Niezależnej, znajdziesz dodatkowo 6 wywiadów z niesamowitymi kobietami sukcesu, których wiedza i doświadczenie są niewątpliwą inspiracją, by sięgać po więcej! Bohaterkami IV wydania bestsellera Kobieta Niezależna są:

 • Edyta Kurek (manager z 25-letnim stażem)
 • Barbara Sołtysińską (założycielką indaHash, Life Tube),
 • Ewa Grzelakowska-Kostoglu – Red Lipstick Monster (królową polskiego YouTube),
 • Marta Małecka (współwłaścicielką Li Parie oraz 4 Values),
 • Ewa Kutyba (Prezes zarządu Hurtowe Flipowanie),
 • Jolanta Bilanycz i Paulina Patrzałek (właścicielki marki Bohomoss).

Przekonaj się, że wystarczy lektura kilku rozdziałów, aby rozprawić się z blokującymi Cię przekonaniami. Od razu posiądziesz wiedzę na temat większej produktywności i skuteczności w obowiązkach życiowych i rodzinnych. Twoja dyscyplina finansowa wejdzie na poziom, który pozwoli Ci zabezpieczyć Twoją przyszłość.

Kamila Rowińska jest coachem, trenerem biznesowym, autorką bestsellerów. Od 1999 r. wspiera kobiety w osiąganiu sukcesów. Pomaga im zrozumieć, dlaczego ważna jest niezależność finansowa i mentalna. Uświadamia, jak przekonania, w których dorastamy, utrudniają nam życie. Uczy zarządzania budżetem i skutecznego łączenia ról życiowych. Kobieta Niezależna jest obowiązkową pozycją czytelniczą każdej kobiety, niezależnie od wieku.

Szczegóły - Kobieta niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu

 • Autor: Kamila Rowińska
 • Wydawnictwo Rowińska Business Coaching
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 302
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788396196842
 • Język: polski
 • Podtytuł: Poznaj tajniki kobiet sukcesu!
 • ISBN: 9788396196842
 • EAN: 9788396196842
 • Wymiary: 144 x 205 x 23 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>