Kucyki. Naklejkowe przebieranki

Zapraszamy do świata przyjaznych, magicznych kucyków, które postanowiły wyjechać na wakacje. Pomóż im się przygotować do tej wielkiej wyprawy i zwiedzaj razem z nimi świat. Nie tylko kucyki mają magiczną moc. Ty też możesz coś wyczarować za pomocą naklejek, które znajdują się w środku książki!...
12,20 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,26 zł

Opis

Zapraszamy do świata przyjaznych, magicznych kucyków, które postanowiły wyjechać na wakacje. Pomóż im się przygotować do tej wielkiej wyprawy i zwiedzaj razem z nimi świat. Nie tylko kucyki mają magiczną moc. Ty też możesz coś wyczarować za pomocą naklejek, które znajdują się w środku książki!

Poznaj pięknie ilustrowane książeczki z naklejkami. Dzieci, przyklejając naklejki, mogą „ubierać” zwierzątka lub postacie w rozmaite stroje i dodatki. Idealny pomysł na zabawę w domu, jak i poza nim, np. u lekarza lub w podróży. Dziecko do zabawy ma aż trzy arkusze z naklejkami.

Za treścią tytułu "Kucyki. Naklejkowe przebieranki" stoi Monika Giełżecka.

"Kucyki. Naklejkowe przebieranki" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Maluchy w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

"Kucyki. Naklejkowe przebieranki" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.