Wielka księga przygód. Basia. Tom 1

Siedem opowieści o Basi i jej rodzinie. Siedem sytuacji z ich życia, czasem śmiesznych, czasem trudnych: wizyta w zoo, przeżycia przedszkolne, nowy braciszek, rodzinne Święta, powrót Mamy do pracy i bałagan, który z tego wynika, a wreszcie wspólna pasja Basi i Mamy – taniec.
28,15 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,33 zł

Opis

Siedem opowieści o Basi i jej rodzinie. Siedem sytuacji z ich życia, czasem śmiesznych, czasem trudnych: wizyta w zoo, przeżycia przedszkolne, nowy braciszek, rodzinne Święta, powrót Mamy do pracy i bałagan, który z tego wynika, a wreszcie wspólna pasja Basi i Mamy – taniec.

Za treścią historyjki "Wielka księga przygód. Basia. Tom 1" stoi Zofia Stanecka, Marianna Oklejak.

Książeczka pt. "Wielka księga przygód. Basia. Tom 1" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich form to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Grafikiem jest Marianna Oklejak..

Książeczki dla dzieci w wieku od 3 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź też pozostałe książki z cyklu "Basia".

Jest to średniej długości książka - jej długość: 168 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Wielka księga przygód. Basia. Tom 1" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Wielka księga przygód. Basia. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>