Wielka księga przygód. Basia. Tom 2

Siedem opowieści o Basi i jej rodzinie. Siedem sytuacji z ich życia, czasem śmiesznych, czasem trudnych: nowy kolega z innego kraju, pojawienie się opiekunki, gotowanie z tatą, podróż z mamą, biwak pod namiotem, wakacje na wsi, a na deser – wyprawa na plac zabaw.
28,15 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,06 zł

Opis

Siedem opowieści o Basi i jej rodzinie. Siedem sytuacji z ich życia, czasem śmiesznych, czasem trudnych: nowy kolega z innego kraju, pojawienie się opiekunki, gotowanie z tatą, podróż z mamą, biwak pod namiotem, wakacje na wsi, a na deser – wyprawa na plac zabaw.

Autorem książeczki "Wielka księga przygód. Basia. Tom 2" jest Zofia Stanecka, Marianna Oklejak.

Publikacja pt. "Wielka księga przygód. Basia. Tom 2" należy do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich bajek to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa dziecka.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i kup także następne części z cyklu "Basia".

Jest to nie za długa książka - jej długość: 168 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Wielka księga przygód. Basia. Tom 2" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Wielka księga przygód. Basia. Tom 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>