Wielka księga przygód. Basia. Tom 3

Czytamy dzieciom, kiedy są małe. Wspieramy je, gdy uczą się czytać. A kiedy już czytać umieją, każde spotkanie z książką staje się dla nich niepowtarzalną przygodą. „Wielka księga” to wielka przygoda. Basia zastanawia się, skąd Mama bierze pieniądze. Bada problem słodyczy: czy zawsze można je jeść...
28,15 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,29 zł

Opis

Czytamy dzieciom, kiedy są małe. Wspieramy je, gdy uczą się czytać. A kiedy już czytać umieją, każde spotkanie z książką staje się dla nich niepowtarzalną przygodą.

„Wielka księga” to wielka przygoda. Basia zastanawia się, skąd Mama bierze pieniądze. Bada problem słodyczy: czy zawsze można je jeść i czy wszyscy je lubią. Bawi się z Dziadkiem. Sprawdza, co można zrobić, kiedy zepsuje się telewizor. Basia ma pięć lat. Tylko? Na pewno w sam raz, żeby szukać odpowiedzi na ważne pytania!

Autorem tytułu "Wielka księga przygód. Basia. Tom 3" jest Zofia Stanecka, Marianna Oklejak.

"Wielka księga przygód. Basia. Tom 3" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to mądry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Marianna Oklejak to osoba, która odpowiada za wizualną stronę zawartości tytułu Wielka księga przygód. Basia. Tom 3.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup dla niego też pozostałe części z serii "Basia".

Jest to średniej długości książka - ma 160 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Wielka księga przygód. Basia. Tom 3" została udostępniona przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Wielka księga przygód. Basia. Tom 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>