Lovela Płyn do płukania + Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych Zestaw 2 l + 1 l

Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych 2 L Płyn do płukania Lovela został stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jego łagodność dla skóry została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Ma delikatny zapach i sprawia, że ubranka stają się miękkie i...
60,78
Cena za L : 20.26zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 57,98 zł

Opis

Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych 2 L

Płyn do płukania Lovela został stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jego łagodność dla skóry została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Ma delikatny zapach i sprawia, że ubranka stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Rekomendowany również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry).


Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych 1 L

Hipoalergiczny odplamiacz Lovela posiada skuteczną, ale delikatną dla skóry niemowląt i dzieci formułę. Przetestowany dermatologicznie, rekomendowany przez specjalistów. Doskonały do usuwania typowych dziecięcych plam, jak np. z dań ze słoiczków, soku brzoskwiniowego, trawy, błota i kredek świecowych. Likwiduje również plamy z białka np. po mleku, jogurcie, jest więc idealny do odplamiania bielizny i ubrań matek karmiących.

Rekomendowany również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry).

Szczegóły - Lovela Płyn do płukania + Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych Zestaw 2 l + 1 l

  • Producent: Lovela
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: Z_LOVELA_PLYN_ODPLAM

Produkty w zestawie (2)

Składniki - Lovela Płyn do płukania + Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych Zestaw 2 l + 1 l

Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych

5-15%: kationowe środki powierzchniowo czynne, <5%: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa.


Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: mydło, fosfoniany, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych

Przechowywać w temperaturze otoczenia.


Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych

Dla uzyskania najlepszych rezultatów w przypadku trudnych plam przed praniem nalać płyn bezpośrednio na plamę lub namoczyć ubranka. Przed praniem należy nalać płyn bezpośrednio na plamę i potrzeć. Pozostawić na tkaninie nie dłużej niż 10 min. Trudne i zaschnięte plamy najlepiej namoczyć przed praniem w ciepłej wodzie (o temp. do 40°C). Namaczać nie dłużej niż przez 6 godzin w przypadku białych tkanin oraz nie dłużej niż 1 godzinę w przypadku kolorowych. Po namaczaniu należy bardzo dokładnie wypłukać tkaninę. Nie przepełniać bębna pralki.

Odplamiacz można stosować do tkanin białych i kolorowych. W przypadku tkanin o nietrwałych kolorach zaleca się sprawdzić trwałość barwnika nanosząc niewielką ilość płynu na ukrytą jej część. Następnie spłukać i poczekać do wyschnięcia. Nie używać, jeśli kolor tkaniny ulegnie zmianie. Przestrzegać zaleceń producentów odzieży. Po użyciu odplamiacza nie wystawiać tkaniny na działanie słońca. Nie stosować w przypadku zalecenia prania chemicznego. Nie używać bezpośrednio na metalowe guziki czy klamerki.

Przechowywać w pozycji pionowej. Stosować odplamiacz tylko razem z proszkiem lub mleczkiem Lovela. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych

Chronić przed dziećmi. Przechowywać produkt z dala od pożywienia i napojów. Nie połykać. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.


Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się po opiekę lekarza.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>