Małe historie na dobranoc

Nieszablonowa książeczka na dobranoc, dzięki której wieczorne spotkanie z bajką nie będzie tylko czytaniem. Historie są tak pomyślane, że wymagają zaangażowania dzieci i rodziców, zapraszając do wspólnego tworzenia opowieści na dobranoc. Zabawa rozwinie wyobraźnię, wzbudzi ciekawość świata i...
37,98 * 39,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,49 zł

Opis

Nieszablonowa książeczka na dobranoc, dzięki której wieczorne spotkanie z bajką nie będzie tylko czytaniem. Historie są tak pomyślane, że wymagają zaangażowania dzieci i rodziców, zapraszając do wspólnego tworzenia opowieści na dobranoc. Zabawa rozwinie wyobraźnię, wzbudzi ciekawość świata i poszerzy słownictwo malucha.
Do tego urocze, zgodne z najnowszymi trendami ilustracje oraz ciekawe rymowanki, które razem tworzą edytorski cukiereczek. Prezentowana pozycja z pewnością zachwyci małego odbiorcę i pomoże mu zasnąć.

Za treścią tytułu "Małe historie na dobranoc" stoi Lodovica Cima, Maria Elena Gonano.

Publikacja pt. "Małe historie na dobranoc" została zakwalifikowana do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich historii to dobry sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to dość krótka lektura - ma 34 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Małe historie na dobranoc została udostępniona przez Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to wybierz też inne tytuły od tego wydawcy.