Mali WIELCY. Marilyn Monroe

Mała Norma Jeane chciała, żeby jej imię znalazło się kiedyś na dużym ekranie. Większość swojego trudnego dzieciństwa spędziła w sierocińcach i rodzinach zastępczych. Dzięki talentowi i wytrwałości osiągnęła sławę, spełniając swoje marzenia pod przybranym bajecznym nazwiskiem: Marilyn Monroe....
24,83 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,60 zł

Opis

Mała Norma Jeane chciała, żeby jej imię znalazło się kiedyś na dużym ekranie. Większość swojego trudnego dzieciństwa spędziła w sierocińcach i rodzinach zastępczych. Dzięki talentowi i wytrwałości osiągnęła sławę, spełniając swoje marzenia pod przybranym bajecznym nazwiskiem: Marilyn Monroe. Została gwiazdą filmową, modelką, piosenkarką i producentką. To historia poszukującej miłości i akceptacji małej dziewczynki, która stała się jedną z największych gwiazd w dziejach kina oraz ikoną kultury popularnej, zdobywając serca i uznanie ludzi na całym świecie.

Mali WIELCY - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia.

Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny.

Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii Mali WIELCY idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość.

Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: TERAZ MALI - WKRÓTCE WIELCY!

Autorem książeczki "Mali WIELCY. Marilyn Monroe" jest Maria Isabel Sanchez-Vegara, Jylia Tokarczyk, Ana Albero.

W oryginale książka nosi tytuł: Little People, BIG DREAMS, Marilyn Monroe.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących publikacji poruszających interesujące tematy. "Mali WIELCY. Marilyn Monroe" to świetny prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Dzieci w wieku 3-8 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i kup też kolejne bajki z cyklu "mali WIELCY".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Mali WIELCY. Marilyn Monroe" wydało Wydawnictwo Smart Books. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe publikacje tego wydawcy.