Malowanka wodna.Wyczaruj dinozaury

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw  Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie...
5,05

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,93 zł

Opis

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw  

Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

Za treścią książeczki "Malowanka wodna.Wyczaruj dinozaury" stoi praca zbiorwa.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Malowanka wodna.Wyczaruj dinozaury". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Czy Twoje dziecko uwielbia dinozaury? "Malowanka wodna.Wyczaruj dinozaury" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 2 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Malowanka wodna.Wyczaruj dinozaury" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.