Maluchy kolorują. Zwierzęta domowe

Zaprzyjaźnij się z uroczym króliczkiem, małą kózką i łaciatym pieskiem. Poznaj ten niezwykły i radosny zwierzyniec „Maluchy Kolorują” to seria prostych kolorowanek z naklejkami, w której każde dziecko znajdzie coś dla siebie.Chwyć kredki, naklejaj i baw się razem z nami Przekonaj się, jakie to...
6,51 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Zaprzyjaźnij się z uroczym króliczkiem, małą kózką i łaciatym pieskiem. Poznaj ten niezwykły i radosny zwierzyniec
„Maluchy Kolorują” to seria prostych kolorowanek z naklejkami, w której każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
Chwyć kredki, naklejaj i baw się razem z nami Przekonaj się, jakie to proste

Wydawnictwo Skrzat to autor historii "Maluchy kolorują. Zwierzęta domowe".

"Maluchy kolorują. Zwierzęta domowe" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać nastrój.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Maluchy w wieku 2-6 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do urzędu.

Pozycja "Maluchy kolorują. Zwierzęta domowe" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.