Maluszkowe malowanie. Kotki księżniczek

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,48 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują kotki księżniczek

Za treścią książeczki "Maluszkowe malowanie. Kotki księżniczek" stoi Wydawnictwo Skrzat.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Maluszkowe malowanie. Kotki księżniczek". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić nastrój.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Przedszkolaki w wieku 2-5 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

Pozycja Maluszkowe malowanie. Kotki księżniczek została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.