Maluszkowe malowanie. Jednorożce

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości....
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,44 zł

Opis

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty

Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują jednorożce!

Tytuł "Maluszkowe malowanie. Jednorożce" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Maluszkowe malowanie. Jednorożce". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

"Maluszkowe malowanie. Jednorożce" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.