Maluszkowe malowanie. Dinozaury

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości....
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,58 zł

Opis

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty

Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują dinozaury!

Tytuł "Maluszkowe malowanie. Dinozaury" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Maluszkowe malowanie. Dinozaury". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Maluszkowe malowanie. Dinozaury? w prosty i bardzo ciekawy sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do urzędu.

"Maluszkowe malowanie. Dinozaury" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.