Maluszkowe malowanie. Maszyny budowlane

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty. Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości....
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,50 zł

Opis

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty.

Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.

Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują maszyny na budowie!

Historyjka "Maluszkowe malowanie. Maszyny budowlane" to praca zbiorowa, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Maluszkowe malowanie. Maszyny budowlane". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

"Maluszkowe malowanie. Maszyny budowlane" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.