Matematyka w szkole branżowej 1 stopnia. Podręcznik dla klas 1, 2 i 3

Podręcznik "Matematyka w szkole branżowej I stopnia. Podręcznik dla klas 1., 2. i 3. Podręcznik dla absolwentów szkoły podstawowej" autorstwa Alicji Cewe, Aliny Magryś-Walczak, Haliny Nahorskiej oraz Marii Kruk jest pozycją obowiązkową dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej, którzy...
57,54 * 60,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,76 zł

Opis

Podręcznik "Matematyka w szkole branżowej I stopnia. Podręcznik dla klas 1., 2. i 3. Podręcznik dla absolwentów szkoły podstawowej" autorstwa Alicji Cewe, Aliny Magryś-Walczak, Haliny Nahorskiej oraz Marii Kruk jest pozycją obowiązkową dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej, którzy rozpoczynają dalszą edukację w szkole branżowej. Jeśli jesteś uczniem, który ma problem z matematyką, lub nauczycielem, który chce zachęcić młodzież do zgłębiania tego trudnego przedmiotu, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Książka zawiera zagadnienia potrzebne do rozszerzenia swojej wiedzy z matematyki na poziomie ponadpodstawowym. Podręcznik pozwoli nauczycielom zainteresować podopiecznych tym ścisłym przedmiotem poprzez różnorodność zadań oraz ciekawe przykłady. Uczniowie będą mogli usystematyzować swoją wiedzę oraz nauczyć się nowych tematów, które pozwolą ambitnym osobom na dalszą efektywną edukację w szkole branżowej II stopnia. Co ważne, prezentowane w książce treści są zgodne z podstawą programową kształcenia ogólnego i dostosowane do wieku uczniów. Podręcznik jest przeznaczony dla wszystkich klas szkoły branżowej I stopnia, dzięki czemu wystarczy aż na trzy lata. Wydawnictwo Podkowa, dla którego autorki napisały książkę, posiada w swojej ofercie również inne podręczniki z dziedziny matematyki. W celu uzupełnienia swojej wiedzy warto zainteresować się pozycją "Zbiór zadań dla klas I-III", która również jest przeznaczona dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Matematyka w szkole branżowej 1 stopnia. Podręcznik dla klas 1, 2 i 3"?
Alicja Cewe, Maria Kruk, Alina Magryś-Walczak, Halina Nahorska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
1151/2022 - nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie opisywanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Ile stron zawiera ta pozycja?
546 jest liczbą stron Matematyka w szkole branżowej 1 stopnia. Podręcznik dla klas 1, 2 i 3. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2022 r. Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka w szkole branżowej 1 stopnia. Podręcznik dla klas 1, 2 i 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>