Informatyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Publikacja Informatyka. Podręcznik została przygotowana dla uczniów szkoły branżowej I stopnia. W jednym tomie zawarto treści pozwalające na realizację wymagań przewidzianych w podstawie programowej i przygotowanie uczniów do dalszego rozwijania kompetencji z zakresu informatyki. Podręcznik skupia...
57,54 * 66,79 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,83 zł

Opis

Publikacja Informatyka. Podręcznik została przygotowana dla uczniów szkoły branżowej I stopnia. W jednym tomie zawarto treści pozwalające na realizację wymagań przewidzianych w podstawie programowej i przygotowanie uczniów do dalszego rozwijania kompetencji z zakresu informatyki.

Podręcznik skupia się na wskazaniu, jak programy komputerowe, aplikacje i konkretne umiejętności z zakresu technologii informatycznej można wykorzystać w pracy zawodowej. Podręcznik przygotowuje uczniów do rozwiązywania różnorodnych problemów ze świadomym wykorzystaniem metod i narzędzi informatycznych.

Podręcznik do informatyki do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 5 działów:
 1. Przestrzeganie prawa i zasad bezpieczeństwa podczas pracy przy komputerze
 2. Programowanie i algorytmy
 3. Aplikacje komputerowe pomagają w pracy
 4. Urządzenia peryferyjne w pracy zawodowej
 5. Wykorzystanie sieci w pracy zawodowej

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Informatyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia"?
Za treść tytułu odpowiada Wojciech Hermanowski.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
1057/2019 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Potocznie nazywany numerem MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W którym roku został wydany "Informatyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia"?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 roku. Podręcznik "Informatyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Do której klasy i na jakim poziomie edukacji jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas BS 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Informatyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

 • Autor: Wojciech Hermanowski
 • MEN: 1057/2019
 • Wydawnictwo Operon
 • Rok wydania: 2019
 • Oprawa: Miękka
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378798705
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła branżowa I stopnia
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788378798705

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>