Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja A. Część 1

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja A. Część 1"?
Autorami książki są Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja A. Część 1" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł liczy 144 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Informacje o wydawnictwie tego podręcznika:
Założone w 1991 roku przez wybitnego wykładowcę UG, Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokim zasięgu. Znane z publikacji podręczników matematycznych, z których uczy się większość uczniów polskich szkół.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja A. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>