Miłość, wolność, samotność

33,76
Opis

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Książka pomaga zrozumieć, czym tak naprawdę jest miłość, i wyjaśnia, że jedynie pełne zdemaskowanie lęków przed samotnością i wolnością sprawi, że będziemy umieli godnie żyć obok drugiego człowieka i stworzyć zdrowy związek.

Autor przekonuje, że miłość jest najlepszym sposobem na osiągnięcie spełnienia. Osho mówi: BĄDŹ SOBĄ. Nieustannie poznawaj siebie, zaakceptuj siebie, kochaj siebie. Nie bądź niczyją kopią. Masz własny, potężny i wyjątkowy potencjał – nigdy wcześniej nie było takiego jak ty człowieka i nie będzie nigdy w przyszłości. Pokochaj siebie, abyś mógł prawdziwie kochać innych.

Szczegóły - Miłość, wolność, samotność

  • Tytuł: Miłość, wolność, samotność
  • Autor: Osho
  • Wydawnictwo Czarna Owca
  • Seria Biblioteka Osho
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2025
  • Ilość stron: 304
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788383827308
  • Język: polski
  • Podtytuł: Nowe spojrzenie na związki między ludźmi
  • Oryginalny tytuł: Love, Freedom, Aloneness
  • Tłumacz: Bogusława Jurkevich
  • Nr wydania: 4
  • ISBN: 9788383827308
  • EAN: 9788383827308
  • Wymiary: 12.5x19.5 cm

Dane producenta

Wydawnicto Czarne Sp. z o.o., Wołowiec 11, 38-307 Sękowa, Polska, sekretariat@czarne.com.pl, tel. +48 515 274 298

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy