Moje opowieści. Disney Pixar

Wyjątkowa kolekcja opowieści o przygodach bohaterów z kultowych filmów animowanych wytwórni Disney Pixar. Oto rodzina Iniemamocnych, która ukrywa swoje nadzwyczajne umiejętności. Utalentowany szczurek Remy z „Ratatuj“, który w pewnej paryskiej restauracji przygotowuje dania godne najlepszych szefów...
29,71 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,39 zł

Opis

Wyjątkowa kolekcja opowieści o przygodach bohaterów z kultowych filmów animowanych wytwórni Disney Pixar. Oto rodzina Iniemamocnych, która ukrywa swoje nadzwyczajne umiejętności. Utalentowany szczurek Remy z „Ratatuj“, który w pewnej paryskiej restauracji przygotowuje dania godne najlepszych szefów kuchni. I jeszcze Carl z „Odlotu“, który zabierze nas w podróż jego marzeń. Emocje, przygoda, angażujące historie i dużo zabawy - to znajdziecie w kolejnym tomie serii „Moje opowieści“.

Książeczka "Moje opowieści. Disney Pixar" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Moje opowieści. Disney Pixar". Krótka forma to dobry pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jest to średniej długości produkcja - ma 192 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Moje opowieści. Disney Pixar" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to wybierz również inne tytuły od tego wydawcy.