My Disney Stars and Heroes 1. Zeszyt ćwiczeń z kodem do platformy online

Stars and Heroes to nowy kurs dla klas 0-3 dostosowany do potrzeb uczniów mających za sobą przygotowanie przedszkolne.   Integruje kształcenie językowe z rozwojem społeczno-emocjonalnym, zamykając je przepiękną klamrą najnowszych filmów studia Disney/Pixar, a dzięki interaktywnym komponentom...
25,99 * 28,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,80 zł

Opis

Stars and Heroes to nowy kurs dla klas 0-3 dostosowany do potrzeb uczniów mających za sobą przygotowanie przedszkolne.  

Integruje kształcenie językowe z rozwojem społeczno-emocjonalnym, zamykając je przepiękną klamrą najnowszych filmów studia Disney/Pixar, a dzięki interaktywnym komponentom dostępnym dla każdego ucznia zapewnia kontynuację przygody także poza szkołą.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "My Disney Stars and Heroes 1. Zeszyt ćwiczeń z kodem do platformy online"?
Za treścią książki stoją Tessa Lochowski, Viv Lambert, Cheryl Pelteret, Anna Osborn.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.


Czy podręcznik umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów w internecie?
Tak! Wydawca dostarcza dodatkowe materiały dostępne on-line. Coraz więcej podręczników zawiera dostęp do dodatkowych zasobów


Jaka jest data wydania "My Disney Stars and Heroes 1. Zeszyt ćwiczeń z kodem do platformy online"?
Ten podręcznik został wydany w 2023 roku. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - My Disney Stars and Heroes 1. Zeszyt ćwiczeń z kodem do platformy online

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>