Piramida logopedyczna L1

  • 46308302332PD
  • 48 godzin + czas dostawy
Piramida Logopedyczna jest materiałem ćwiczeniowym szczególnie przydatnym dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz...
42,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,74 zł

Opis


Piramida Logopedyczna jest materiałem ćwiczeniowym szczególnie przydatnym dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz trudności w czytaniu i pisaniu. Przyczyną nieprawidłowej wymowy mogą być zaburzenia słuchu fonemowego. Są one często wynikiem niedojrzałości lub mikrouszkodzenia części mózgu odpowiedzialnej za analizę bodźców słuchowych. Powodują u dzieci problemy np. z odróżnianiem zbliżonych artykulacyjnie dźwięków, prawidłową wymową i pisownią. Z tej grupy często wywodzą się dzieci z dysleksją i z dysortografią. Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

Piramida Logopedyczna L-1 składa się z 30 zadań dostosowanych materiałem ćwiczeniowym do utrwalania liter: ś – ć – ź – dź. W zestawie znajduje się 25 trójkątów.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno – terapeutyczny.

Oferta tematyczna Piramid:
Logopedyczna L1: ś – ź – ć – dź
Logopedyczna L2: b – p , d – t , w – f
Ortograficzna P1: zasady pisowni – ó, u, rz, ż, ch, h
Ortograficzna P2: zasady pisowni – wymienne
Matematyczna M1: dodawanie do 100
Matematyczna M2: tabliczka mnożenia.

Wiek: +5

Szczegóły - Piramida logopedyczna L1

  • Producent Epideixis
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 46308302332PD
  • EAN: 5900238764123
  • Wymiary: 17x17 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również