Plastyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń do plastyki do klasy 6 szkoły podstawowej.
26,99 * 30,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,24 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń do plastyki do klasy 6 szkoły podstawowej.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Plastyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Za treścią tytułu stoi Piotr Florianowicz.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Plastyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo Operon.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
40 jest liczbą stron "Plastyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej".
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które koncentruje się na tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie stopnie rozwoju - od początkowej edukacji szkolnej do szkół ponadpodstawowych. Oferuje materiały pozwalające przygotować się do egzaminów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i opracowane w konsultacji z MEN. Vademecum są wzbogacone pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i holistyczne podejście do edukacji sprawia, że wydawnictwo Operon jest godnym zaufania partnerem dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Plastyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>