Muzyka 6. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Muzyka może poszerzać nasze horyzonty i w niekonwencjonalny sposób przybliżać nam inne kultury. Przemyślana i sprawdzona formuła część podręcznika związana z muzyką na różnych kontynentach została zilustrowana licznymi utworami do śpiewania i gry na instrumentach opisy tańców z różnych części...
59,99 * 66,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 56,85 zł

Opis

Muzyka może poszerzać nasze horyzonty i w niekonwencjonalny sposób przybliżać nam inne kultury.

Przemyślana i sprawdzona formuła

 • część podręcznika związana z muzyką na różnych kontynentach została zilustrowana licznymi utworami do śpiewania i gry na instrumentach
 • opisy tańców z różnych części świata wzbogacono wskazówkami do wykonania figur i kroków tanecznych
 • druga część podręcznika przybliża uczniom formy utworów muzycznych

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Muzyka 6. Podręcznik dla szkoły podstawowej"?
Za treść tytułu odpowiada Justyna Górska-Guzik.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Muzyka 6. Podręcznik dla szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Operon.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, jakim jest muzyka.


O wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwo pedagogiczne Operon to podmiot, który koncentruje się na dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów rozwoju - od wczesnej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Produkuje książki pozwalające przygotować się do egzaminów końcowych, które są zgodne z aktualną podstawą programową i opracowane w konsultacji z MEN. Arkusze są wzbogacone wieloma pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompletne podejście do nauczania powoduje, iż Operon jest godnym zaufania partnerem dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Ile stron zawiera ta pozycja?
98 stanowi objętość stronicową książki "Muzyka 6. Podręcznik dla szkoły podstawowej".
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Muzyka 6. Podręcznik dla szkoły podstawowej

 • Autor: Justyna Górska-Guzik
 • Wydawnictwo Operon
 • Rok wydania: 2019
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 98
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378797678
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • ISBN: 9788378797678

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>