Dzieciaki w akcji. 6-latki. Zestaw dla dziecka

Seria Dzieciaki w akcji przeznaczona dla 6-latków wspiera wszechstronny rozwój dzieci, łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami. Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej. Pomaga wspierać harmonijny rozwój dzieci, dzięki zróżnicowanym...
175,00 * 185,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł

Opis

Seria Dzieciaki w akcji przeznaczona dla 6-latków wspiera wszechstronny rozwój dzieci, łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami. Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej.

  • Pomaga wspierać harmonijny rozwój dzieci, dzięki zróżnicowanym zajęciom i zabawom.
  • Ułatwia zadania wychowawcze, kładąc duży nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny.
  • Wspiera warsztat pracy nauczyciela i pomaga we współpracy z rodzicami dzięki poradom specjalistów: psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej.
  • Ułatwia pracę w grupach niejednorodnych wiekowo dzięki ułożeniu treści w taki sposób, żeby dzieci w każdym wieku w tym samym okresie kształciły te same umiejętności lub sprawności.

W skład zestawu wchodzą: karty pracy część 1-4 oraz wyprawka, czyli zbiór pomocy dydaktycznych oraz projektów plastyczno-technicznych do wypychania i wycinania, rozwijających zdolności konstrukcyjne dzieci.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Dzieciaki w akcji. 6-latki. Zestaw dla dziecka"?
Autorami podręcznika są Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha.
Mamy szeroki wybór podręczników napisanych przez tej grupyautorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Dzieciaki w akcji. 6-latki. Zestaw dla dziecka" został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Do której klasy i na jakim etapie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas P 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na nowoczesnych sposobach pracy z uczniami, zyskało zaufanieogromnej liczby edukatorów i placówek oświatowych w całej Polsce.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Dzieciaki w akcji. 6-latki. Zestaw dla dziecka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>