Podstawy elektrotechniki w praktyce. Podręcznik do nauki zawodów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej

Podręcznik niezbędny dla uczniów kształcących się w zawodach z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej (technik mechatronik, technik elektryk, technik informatyk, technik elektronik).Prawdziwe kompendium wiedzy dotyczącej: zasad BHP podczas pracy z urządzeniami elektrycznymi, obwodów...
64,99 * 67,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,72 zł

Opis


Podręcznik niezbędny dla uczniów kształcących się w zawodach z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej (technik mechatronik, technik elektryk, technik informatyk, technik elektronik).

Prawdziwe kompendium wiedzy dotyczącej: zasad BHP podczas pracy z urządzeniami elektrycznymi, obwodów elektrycznych, pola magnetycznego, pola elektrycznego, materiałów używanych w elektrotechnice i elektronice (kondensatory, rezystory, cewki), podstawowych praw stosowanych w obwodach prądu stałego, przyrządów pomiarowych, obwodów prądu przemiennego oraz układów trójfazowych. Przyswojenie wiadomości ułatwiają liczne schematy, rysunki i zdjęcia.

Publikacja doskonale łączy teorię z praktyką i pomaga opanować umiejętności zawodowe. Ciekawe przykłady, ćwiczenia i ilustracje pokazują praktyczne wykorzystanie zdobywanej wiedzy.

Autorzy są doświadczonymi wykładowcami przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej, co zapewnia trafny dobór materiału i dobre wsparcie dla nauczycieli.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik Podstawy elektrotechniki w praktyce. Podręcznik do nauki zawodów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej został opublikowany przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to uznany gracz na polskim rynku podręczników. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało gigantyczną liczbę materiałów edukacyjnychwe współpracy z doświadczonymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa zawiera różne cykle podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, jak również innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

W jakiej oprawie jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ten podręcznik został opublikowany w 2017 roku. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Podstawy elektrotechniki w praktyce. Podręcznik do nauki zawodów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej

  • Autorzy: Joanna Grygiel, Artur Bielawski
  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2017
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 352
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788302167782
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
  • ISBN: 9788302167782

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>