Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne

Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik elektryk z 2017 roku! Podręcznik niezbędny w nauce zawodu technik elektryk. Obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych i...
75,41 * 79,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,58 zł

Opis

Podręcznik niezbędny w nauce zawodu technik elektryk. Obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych i stanowi podstawowe źródło wiedzy w przygotowaniach do egzaminu zawodowego.

Część pierwsza publikacji przedstawia wiadomości i kształtuje umiejętności praktyczne związane z budową i konserwacją maszyn i urządzeń elektrycznych. Dokładnie omówiono w niej wszystkie zagadnienia, których znajomość obowiązuje kandydata do zawodu – od ochrony przeciwporażeniowej po budowę, rodzaj i zastosowanie maszyn i urządzeń elektrycznych.

Godne zaufania kompendium aktualnej wiedzy – jego autorzy są twórcami publikacji zawodowych i doświadczonymi nauczycielami przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej.


FAQ

Sekcja FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02 / EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne został opracowany przez Wydawnictwo WSiP.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się na stronie opisywanego produktu.

 
Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce, które zaczynało swoją działalność w 1945 r. Od momentu publikacji pierwszego podręcznika, wydano ponad 25 000 tytułów, z łącznym nakładem ponad 2 miliardy sztuk. Aktualnie WSiP specjalizuje się w tworzeniu materiałów edukacyjnych, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria, z udziałem uznanych ekspertów, naukowców i metodyków. Poza tradycyjnymi wydaniami posiada w ofercie również serwis internetowy WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.
 
W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.

 
Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2021 r. Podręcznik "Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02 / EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
Która to część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.

 
Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne

 • Autorzy: Artur Bielawski, Wacław Kuźma
 • MEN: 1.10./2017
 • Wydawnictwo WSiP
 • Rok wydania: 2021
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 568
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302172014
 • Język: polski
 • Podtytuł: Technik elektryk, Elektryk
 • ISBN: 9788302172014

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>