Podstawy elektroniki w praktyce. Podręcznik do nauki zawodu. Branża elektroniczna, informatyczna i elektryczna. Część 1

Podręcznik jest przeznaczony do nauki zawodów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej (technik mechatronik, technik elektryk, technik informatyk, technik elektronik). Przekazuje wiedzę dotyczącą: zasad BHP podczas pracy z urządzeniami elektronicznymi, materiałów półprzewodnikowych,...
61,86 * 64,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 58,91 zł

Opis

Podręcznik jest przeznaczony do nauki zawodów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej (technik mechatronik, technik elektryk, technik informatyk, technik elektronik). Przekazuje wiedzę dotyczącą: zasad BHP podczas pracy z urządzeniami elektronicznymi, materiałów półprzewodnikowych, elementów biernych stosowanych w układach elektronicznych (kondensatory, rezystory, cewki, warystory, termistory, rezonatory kwarcowe), różnych rodzajów diod półprzewodnikowych, tranzystorów, półprzewodnikowych elementów przełączających, elementów optoelektronicznych, łączenia i zabezpieczania elementów półprzewodnikowych, systemów liczbowych oraz podstawowych układów cyfrowych. Wiadomości teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami wskazującymi sposoby praktycznego wykorzystania podanych informacji, dzięki czemu publikacja skutecznie pomaga kształtować umiejętności niezbędne uczniom pragnącym wykonywać wybrany zawód z branży elektronicznej, informatycznej lub elektrycznej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Podstawy elektroniki w praktyce. Podręcznik do nauki zawodu. Branża elektroniczna, informatyczna i elektryczna. Część 1" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) wydają najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w Polsce. Wydając 25 tys. pozycji z łącznym nakładem ponad 2 mld sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej znanych publikacji w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w publikacji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. WSiP rozwija też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, jak również prowadzi Klub Nauczyciela.

W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ten podręcznik wydano w 2020 roku. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Podstawy elektroniki w praktyce. Podręcznik do nauki zawodu. Branża elektroniczna, informatyczna i elektryczna. Część 1

  • Autor: Anna Tąpolska
  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2020
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 192
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788302167799
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
  • ISBN: 9788302167799

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>