Pora snu w zoo

A któż to jeszcze nie śpi? Jeż Ignacy właśnie położył się do łóżka i starannie owinął kołderką.Wtem do jego uszu doszedł jakiś dziwny szmer. Nie wiedząc, co to takiego, wstał, ziewając szeroko. Niezwłocznie ruszył w ciemną noc, nawet nie przypuszczając, co go czeka. Wkrótce okazało się, że będzie...
20,20 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,38 zł

Opis

A któż to jeszcze nie śpi?

Jeż Ignacy właśnie położył się do łóżka i starannie owinął kołderką.
Wtem do jego uszu doszedł jakiś dziwny szmer.
Nie wiedząc, co to takiego, wstał, ziewając szeroko. Niezwłocznie ruszył w ciemną noc, nawet nie przypuszczając, co go czeka. Wkrótce okazało się, że będzie miał pełne ręce roboty, gdyż słoń snuł się we śnie po całym zoo, niedźwiadek nie miał jeszcze ochoty pójść spać, mały nietoperz bał się ciemności, zaś lew... sami się przekonacie, co mu się przytrafiło.

Jedynie dyrektor zoo Alfred Niecierpliwiec spał w najlepsze, pochrapując.

Czy w tej sytuacji dzielny i pomysłowy jeż Ignacy sprawi, że mieszkańcy zoo zasną?

Historia o tym, jak-to-jest-nie-móc-zasnąć, w której poznacie zabawne i bardzo męczące tasiemcowe słowotworki.

Schoenwald Sophie Jacobs Gnther jest autorem tytułu "Pora snu w zoo".

"Pora snu w zoo" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Zbudowanie kolekcji krótkich bajek to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też inne bajki z cyklu "W ZOO".

Jest to krótka książka - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Pora snu w zoo" została udostępniona przez Wydawnictwo Esteri. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.