Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.14

Kolorowa edukacyjna książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mali czytelnicy wraz z ulubionymi bohaterami popularnej bajki nauczą się alfabetu, liczb, rozwiną wyobraźnię i spostrzegawczość. W każdym wydaniu duża porcja ciekawych zadań i propozycje inspirujących zabaw. Do tego 16 kart z...
7,72 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,59 zł

Opis

Kolorowa edukacyjna książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mali czytelnicy wraz z ulubionymi bohaterami popularnej bajki nauczą się alfabetu, liczb, rozwiną wyobraźnię i spostrzegawczość. W każdym wydaniu duża porcja ciekawych zadań i propozycje inspirujących zabaw. Do tego 16 kart z ilustracjami z Psiego Patrolu.

Książeczka "Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.14" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Wybierz "Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.14" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

"Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.14" opublikowało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.