Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja PGF.07. Technik reklamy

Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji PGF.07 w ramach zawodu technik reklamy. Repetytorium w uporządkowanej formie zbiera najważniejsze wiadomości, których znajomość jest wymagana od kandydatów do zawodu. Uczeń znajdzie tu informacje m.in. o zasadach...
67,67 * 70,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,91 zł

Opis

Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji PGF.07 w ramach zawodu technik reklamy.

Repetytorium w uporządkowanej formie zbiera najważniejsze wiadomości, których znajomość jest wymagana od kandydatów do zawodu. Uczeń znajdzie tu informacje m.in. o zasadach projektowania reklamy do różnych mediów, cechy poszczególnych typów reklam, właściwości nośników, podstawowych zasadach typografii i specyfice programów komputerowych pomocnych w tworzeniu różnych elementów reklamy. Publikacja obfituje w przykładowe reklamy, dzięki czemu uczy, jakie elementy ważne są w trakcie projektowania.

Załączony przykładowy arkusz egzaminacyjny z 40 pytaniami typowymi dla części pisemnej i zadaniem do wykonania odpowiadającym poleceniu z części praktycznej to świetny sposób na oswojenie się z formułą egzaminu.

Dodatkowe 4 testy i 4 zadania pozwalają sprawdzić uczniowi poziom jego wiedzy i umiejętności. Do wszystkich testów dołączono odpowiedzi.

Repetytorium pozwala powtórzyć wiadomości, przećwiczyć umiejętności i sprawdzić wiedzę przed egzaminem zawodowym.

FAQ

Sekcja Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja PGF.07. Technik reklamy została przygotowana przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to uznany podmiot na polskim rynku podręczników. Począwszy od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 roku, WSiP wydało niezliczoną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z wybitnymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa zawiera liczne serie podręczników, repetytoria, poradniki i kursy, jak również innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dedykowane wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2020 r. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja PGF.07. Technik reklamy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>