Steps Plus dla klasy VI. Podręcznik do języka angielskiego dla szkoły podstawowej

Steps Plus to najnowsze wydanie najchętniej wybieranego podręcznika do nauki języka angielskiego dla klas IV-VIII szkoły podstawowej, zgodne z wymogami ustawy Prawo oświatowe i zapewniające pełne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu po VIII klasie. Wszystkie cechy kursu cenione przez setki...
49,99 * 52,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,10 zł

Opis

Steps Plus to najnowsze wydanie najchętniej wybieranego podręcznika do nauki języka angielskiego dla klas IV-VIII szkoły podstawowej, zgodne z wymogami ustawy Prawo oświatowe i zapewniające pełne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu po VIII klasie.

Wszystkie cechy kursu cenione przez setki tysięcy uczniów i nauczycieli zostały zachowane, a dzięki wprowadzonym udoskonaleniom, podręcznik jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb uczniów i nauczycieli.

Nowe wydanie oferuje skuteczne przygotowanie do nowego egzaminu po ósmej klasie oraz bogaty zestaw materiałów wspierających nauczyciela w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Materiał został zmodyfikowany tak, aby ułatwić pracę z podręcznikiem, w którym uczeń nie może pisać i efektywnie wykorzystać czas na lekcji. W nowych materiałach ćwiczeniowych z kodem dostępu do Online Practice uczeń znajdzie również więcej ćwiczeń do pracy w domu.

Skuteczna nauka w bestsellerowej formule

 • Idealne proporcje pomiędzy teorią a praktyką
 • Przejrzysty układ graficzny
 • Dużo dobrej zabawy na lekcjach angielskiego

Ulepszona wieloletniość

 • Efektywnie wykorzystany czas na lekcji – zmodyfikowane ćwiczenia w podręczniku
 • Więcej zadań w materiałach ćwiczeniowych
 • Stały dostęp do kompendium gramatycznego online dla każdego ucznia

Egzamin krok po kroku

 • Strategie uczenia się i zadania w typie egzaminacyjnym już od piątej klasy
 • Stopniowo rosnący poziom trudności
 • Rozwijanie umiejętności sprawdzanych na egzaminie
 • Nowe zadania rozwijające samodzielność ucznia

Wsparcie dla nauczyciela w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych

 • Unikalny video coaching dla nauczyciela
 • Książka nauczyciela z propozycjami różnych wariantów zadań
 • Testy dla uczniów dyslektycznych
 • Zadania na szóstkę w testach
 • Więcej słownictwa w nowym dziale Vocabulary Plus

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Steps Plus dla klasy VI. Podręcznik do języka angielskiego dla szkoły podstawowej"?
Sylvia Wheeldon, Tim Falla, Paul A. Davies, Paul Shipton to autorzy tej książki.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer zgodności MEN posiada opisywany podręcznik?
800/3/2018 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik został oznaczony numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauki.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
 • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
 • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
 • Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się w opisie oglądanego produktu.Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Steps Plus dla klasy VI. Podręcznik do języka angielskiego dla szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "STEPS PLUS".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest wymagany ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.Ile stron zawiera ta pozycja?
128: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Jaka jest data wydania "Steps Plus dla klasy VI. Podręcznik do języka angielskiego dla szkoły podstawowej"?
Rok wydania podręcznika Steps Plus dla klasy VI. Podręcznik do języka angielskiego dla szkoły podstawowej to 2019. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Steps Plus dla klasy VI. Podręcznik do języka angielskiego dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>