Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Nowa Edycja 2022-2024. Podręcznik do biologii „Puls życia” dla klasy 6 zawiera treści dotyczące różnorodności zwierząt. Ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem i wytłuszczeniu ważnych informacji. Wskazuje istotne treści poprzez elementy Zwróć uwagę naoraz To...
45,99 * 46,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,62 zł

Opis

Nowa Edycja 2022-2024. Podręcznik do biologii „Puls życia” dla klasy 6 zawiera treści dotyczące różnorodności zwierząt.

  • Ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem i wytłuszczeniu ważnych informacji.
  • Wskazuje istotne treści poprzez elementy Zwróć uwagę naoraz To najważniejsze!
  • Pomaga w nauce trudniejszych zagadnieńdzięki atrakcyjnym, czytelnym infografikom.
  • Pomaga uporządkować wiedzę przed sprawdzianem dzięki czytelnym Podsumowaniomoraz testom Wiesz czy nie wiesz? umieszczonym po każdym dziale.

FAQ

Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Za treść książki odpowiada Joanna Stawarz.
Jest autorem kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Książka Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6 została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 844/2/2019. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez specjalistów wyznaczonych MEN pod kątem zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej Nowa Era; Puls życia.
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych wydawnictw. Kładąc nacisk na innowacyjne metody pracy z młodzieżą, zdobyło zaufaniewiększości nauczycieli i szkół na terenie Polski.

Ile stron zawiera ta pozycja?
160 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Puls życia. Podręcznik do biologii. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>