Strażak Sam. Do Pary! Czy to moje?

Książka Do Pary, fantazja nie ma granic. Stwórz własne opowiadania o ulubionych bohaterach! Wybierz obrazki i zacznij zabawę z ulubionymi bohaterami. Seria książek „ Do Pary” rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię.
10,66 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,89 zł

Opis

Książka Do Pary, fantazja nie ma granic. Stwórz własne opowiadania o ulubionych bohaterach! Wybierz obrazki i zacznij zabawę z ulubionymi bohaterami.

Seria książek „ Do Pary” rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię.

Historyjka "Strażak Sam. Do Pary! Czy to moje?" to praca zbiorowa, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Oto spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź także kolejne bajki z cyklu "Do pary!".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 18 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Strażak Sam. Do Pary! Czy to moje?" wydało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.