Świnka Peppa. Peppa poznaje zawod

Książeczka z kolorowankami dla najmłodszych, którzy lubią Peppę. Na obrazkach do kolorowania znajdziecie różne miejsca, które odwiedza sympatyczna świnka, poznając zawody, czyli to, czym zajmują się dorośli. Można też porozmawiać o tym, kim dziecko chce zostać - artystą, lekarzem, strażakiem czy...
5,74 * 8,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,15 zł

Opis

Książeczka z kolorowankami dla najmłodszych, którzy lubią Peppę. Na obrazkach do kolorowania znajdziecie różne miejsca, które odwiedza sympatyczna świnka, poznając zawody, czyli to, czym zajmują się dorośli. Można też porozmawiać o tym, kim dziecko chce zostać - artystą, lekarzem, strażakiem czy księżniczką.

Historyjka "Świnka Peppa. Peppa poznaje zawod" to praca zbiorowa, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Świnka Peppa. Peppa poznaje zawod". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

"Świnka Peppa. Peppa poznaje zawod" opublikowało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.