Symbio M±ka żytnia chlebowa typ 720 1 kg Bio

M±ka żytnia typ 720 jest m±k± chlebow± - szczególnie dobrze nadaje się do wypieku chleba i innego typu pieczywa. Skład: ekologiczna m±ka żytnia typ 720 chlebowa. Warto¶ć energetyczna: 1399 kJ / 330 kcal; Tłuszcz 1,1 g; - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g; Węglowodany 71 g; - w tym cukry 2,5g;...

6.30 zł

-7%

6.78 zł

Cena za kg : 6.3zł

Dodaj do schowka

Opis

M±ka żytnia chlebowa marki Symbio to produkt w 100% ekologiczny, powstał na bazie surowców pozyskiwanych z kontrolowanych i certyfikowanych upraw rolniczych. Typ 720 idealnie nadaje się do wypieku aromatycznego i chrupi±cego pieczywa oraz innych wypieków. M±ka żytnia stanowi idealny zamiennik popularnej m±ki pszennej - ubogiej w składniki odżywcze.

Na bazie m±ki chlebowej marki Symbio w prosty sposób przygotujesz także zakwas chlebowy, niskokaloryczne gofry, nale¶niki, tortillę oraz uwielbiany przez wszystkich tradycyjny, staropolski żurek z biał± kiełbas±. Typ 720 charakteryzuje się szaro-br±zowym kolorem oraz grubsz± i bardziej ziarnist± tekstur±. Zboża wykorzystywane do produkcji tego rodzaju m±ki nie podlegaj± przesiewowi, tak jak surowce z których pozyskiwane s± m±ki pszenne.

Opakowanie zawiera 1 kg żytniej m±ki chlebowej. Aby jak najdłużej cieszyć się jej ¶wieżo¶ci± należy przechowywać je w suchym i zacienionym miejscu z dala od wilgoci i działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej.

Symbio to producent ekologicznej żywno¶ci na polskim rynku, który oferuje swoim konsumentom wysok± jako¶ć produktów w atrakcyjnych wariantach cenowych. W swojej ofercie posiada między innymi m±ki pełnoziarniste, przetwory, soki, kasze, makarony, pasty do smarowania pieczywa, ziarna, suszone owoce i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełn± ofert± producenta dostępn± w ofercie naszego sklepu internetowego. Życzymy udanych zakupów!

M±ka żytnia typ 720 jest m±k± chlebow± - szczególnie dobrze nadaje się do wypieku chleba i innego typu pieczywa.

Skład: ekologiczna m±ka żytnia typ 720 chlebowa.

Warto¶ć energetyczna: 1399 kJ / 330 kcal; Tłuszcz 1,1 g; - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g; Węglowodany 71 g; - w tym cukry 2,5g; Błonnik 6,4 g; Białko 5,9 g; Sól 0,01g.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt zawiera gluten.

Dane producenta: SYMBIO POLSKA S.A. ul. Zawieprzycka 8m, 20-228 Lublin 712-23-78-275

Recenzje

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Szczegóły - Symbio M±ka żytnia chlebowa typ 720 1 kg Bio

  • Stan: nowy, pełnowarto¶ciowy produkt
  • Model: 5903874561309