Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia. Podręcznik do religii dla klasy 3 i 4 technikum

Podręcznik do religii dla klasy III i IV technikum "Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia" zgodny z programem nr AZ-4-01/18 z dn. 19-09-2018. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w...
19,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,00 zł

Opis

Podręcznik do religii dla klasy III i IV technikum "Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia" zgodny z programem nr AZ-4-01/18 z dn. 19-09-2018. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła szukam oraz zdobywam są zaproszeniem dla ucznia do budowania silnego systemu wartości i pomagają w odkrywania praw­ dy o wierze i swoim życiu. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia. Podręcznik do religii dla klasy 3 i 4 technikum"?
Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia. Podręcznik do religii dla klasy 3 i 4 technikum" opublikowało Wydawnictwo Jedność.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to AZ-43-01/18-KI-3/23. Poznaczenie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami merytorycznymi.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Ile stron zawiera ta pozycja?
"Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia. Podręcznik do religii dla klasy 3 i 4 technikum" to książka złożona z 176 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia. Podręcznik do religii dla klasy 3 i 4 technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>