Traveller. Second Edition. Student's Book. Intermediate B1

Traveller 2nd ed Intermediate B1 SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni
116,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 104,00 zł

Opis

Traveller 2nd ed Intermediate B1 SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Traveller. Second Edition. Student's Book. Intermediate B1"?
Autorami tytułu są H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została wydana w 2021. Podręcznik "Traveller. Second Edition. Student's Book. Intermediate B1" od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
168 jest liczbą stron książki "Traveller. Second Edition. Student's Book. Intermediate B1".
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Traveller. Second Edition. Student's Book. Intermediate B1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>